تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ

برای تعمیر تلویزیون خود با شماره نمایندگی 66382329-66863221  تماس حاصل فرمایید

در صورت ثبت سفارش به صورت آنلاین از تخفیف 15 درصدی بهرمند گردید.

تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ

تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ امروزه در هر خانه ای حداقل یک تلویزیون یافت میشود و تلویزیون سامسونگ از تلویزیون های پرطرف دار میباشد از آنجا که سرعت تکنولوژی حائز اهمیت است وقتی تلویزیون سامسونگ بامشکل تاخیر درروشن شدن مواجه میشود شمارا دچار دردسر میسازد. فرض کنید شما تلویزیون سامسونگ را روشن می کنید تا یک مسابقه فوتبال مهم را که تازه آغاز گردیده است تماشا گنید اما تلویزیون سامسونگ شما چند دقیقه بعد خود به خود  روشن میشود.

تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ ممکن است در ابتدا دستگاه پس از چند دقیقه چشمک زدن چراغ استندبای تازه روشن شود ولی به مرور این زمان بیشتر میگردد و در آخر با آسیب به بخش بردپاور تلویزیون سامسونگ کاملاخاموش میشود بنابراین برای پیشگیری از آسیب بیشتر هرچه زودتر اقدام به تعمیر تلویزیون سامسونگ خود کنید.

شما می توانید از مهارت و تخصص سرویس کاران آموزش دیده نمایندگی سامسونگ نماسرویس واقع در خیابان آزادی خیابان جیحون بعد از خیابان هاشمی پلاک 487 طبقه 1 با حضور در محل شما برای حل مشکل تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ بهره ببرید.

شماره تماس:66382329-66863221

در این بخش از مقاله نمایدنگی سامسونگ قصد داریم به دلیل مشکل تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ و راهکارهای رفع آن بپردازیم

چرا تلویزیون سامسونگ دیر روشن می شود

این ایراد معمولا در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ اتفاق می افتد و در تلویزیون هایی که چندین سال استفاده شده اند دیده میشود این مشکل و تمامی مشکلات مربوط به روشن و خاموش شدن تلویزیون ها سامسونگ مربوط به بخش بردپاور تلویزیون می باشد

برد پاور در تمامی تلویزیون ها موجود میباشد و در واقع تلویزیون به کمک این قطعه شروع به کار می کنند بنابراین قطعه بسیار مهم و کاربردی بحساب می آید.

در واقع برد پاور طبق مراحل زیر عمل میکند.

وقتی برق 220 ولت وارد پرد پاور می شود برد پاور به کمک قطعاتی مانند پل دیود، خازن صافی و ریپل ولتاژ ac را به dc تبدیل می کند. تا با این عملکرد تلویزیون سامسونگ روشن گردد. بنابراین هنگامی که برد پاورد دچار مشکل شود تلویزیون سامسونگ دیر روسن می شود. شما باید هرچه سریعتر اقدام به تعمیر دستگاه خود نمایید تا از آسیب بیشتر به برد پاور و در نتیجه هزینه بیشتر پیشگیری کنید.

نمایندگی سامسونگ نماسرویس واقع در خیابان آزادی خیابان جیحون بعد از خیابان هاشمی پلاک 487 طبقه 1 با حضور در محل شما و با داشتن سرویس کاران زبده و آموزش دیده در خدمت شما میباشد

شماره تماس:66382329-66863221

چگونه باید مشکل دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ را برطرف کرد

از آنجا که دلیل دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ خرابی برد پاور و یا خرابی خازن های برد پاور میباشد بهتر است بجای دست کاری های ناشیانه و خسارت بیشتر به دستگاه از مهارت و تخصص سرویس کاران ماهر و آموزش دیده نمایدنگی سامسونگ واقع در خیابان آزادی خیابان جیحون بعد از خیابان هاشمی پلاک 487 طبقه 1  سرویس کاران نمایندگی سامسونگ نماسرویس با مراجع به محل دستگاه را با تست و بررسی مورد عیب یابی قرار می دهند و به بهترین شیوه اقدام به رفع مشکل شما خواهند کرد.

حضور و تعمیر تلویزیون سامسونگ شما در محل، توسط تعمیرکاران نماسرویس باعث میشود از حمل تلویزیون شما و آسیب های احتمالی بیشتر به دستگاه شما پیشگیری شود.

شماره تماس:66382329-66863221

برای تعمیر تلویزیون خود با شماره نمایندگی 66382329-66863221  تماس حاصل فرمایید

در صورت ثبت سفارش به صورت آنلاین از تخفیف 15 درصدی بهرمند گردید.

دسته‌ها

می توانید این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

نقاط نورانی و لکه های سفید در تصویر تلویزیون سامسونگ
نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران 4 مورد مراحل تعمیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

فهرست