نمایندگی سامسونگ

برای تعمیر تلویزیون خود با شماره نمایندگی 66382329-66863221  تماس حاصل فرمایید

در صورت ثبت سفارش به صورت آنلاین از تخفیف 15 درصدی بهرمند گردید.

بهترین خدمات

را از ما بخواهید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ و خدمات پس از فروش

سامسونگ چگونه پدید آمده است؟

امروزه اکثرمان با برند “سامسونگ” آشنایی داریم و خودمان یا دوستان و آشنایمان حداقل از یکی از انواع محصولات الکترونیکی وصنعتی این شرکت مانند یخچال ها و تلویزیون ها و به خصوص گوشیهای هوشمند آن استفاده کرده ایم.

اما آیا تا به حال به تاریخچه و چگونگی پیدایش چنین کمپانی بزرگی فکر کرده اید؟ و آیا هرگز در این باره کنجکاو شده اید؟

اگر پاسختان به دو سوال بالا مثبت است، توصیه ما به شما این است که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید؛ چرا که قصد داریم در همین راستا شما را با این غول  کمپانی های عرصه تجارت و فناوری آشنا کنیم.

نمایندگی-سامسونگ
نمایندگی-سامسونگ

تاریخچه پیدایش یک برند جهانی

برند نمایندگی سامسونگ از نام آشناترین برندها وجزء 10 برند برتردر میان تمامی برندهای موجود وفعال در عرصه فناوری و تکنولوژی میباشد.

زادگاه اصلی این شرکت چند ملیتی، کشور کره جنوبی است و در حال حاضر، مقر اصلی فرماندهی آن، در شهر سئول، پایتخت کره جنوبی میباشد.

شرکت سامسونگ امروزی، در واقع مجموعه ای است بزرگ اما یکپارچه که متشکل است از بیش از 80 شرکت کوچک و بزرگ دیگر؛ که هر یک از آن ها درانواع زمینه های الکترونیکی ، صنعتی و تجاری، تحت نظارت شرکت مادر،مشغول به  فعالیت و همکاری با یکدیگر میباشند.

این مجموعه حدود یک پنجم از کل صادرات کشور کره جنوبی را تولید می کند.
درآمد سالیانه آن معادل 17% درصد از تولیدات ناخالص داخلی کشور یادشده و به مبلغ 1082 میلیارد دلار میباشد.

نمایندگی سامسونگ  در تولید و ساخت طیف وسیعی از لوازم الکترونیکی مصرفی و صنعتی از قبیل انواع  لوازم منزل و دستگاه های دیجیتالی ( تلویزیون ها، گوشی های همراه، یخچال ها، ماشین های لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویوها)،نیمه رساناها ، تراشه های حافظه و سیستم های یکپارچه، متخصص و متبحر است.

علاوه بر این ها شرکت سامسونگ در زمینه های دیگری چون صنایع کشتی‌ سازی، خدمات مالی و درمانی، بیمه، پروژه های عمرانی، ساخت لوازم و تجهیزات پزشکی، هتل داری، مواد شیمیایی فعالیت دارد و البته این لیست به همین تعداد محدود از فعالیت هایش ختم نمیشود!

سامسونگ در لغت

از آنجایی که مؤسس این ابر قدرت آسیایی، شخصی با اصالت کره ای بوده، نام شرکت نمایندگی سامسونگ هم وام گرفته از زبان کره ای میباشد.

این واژه، در حقیقت یک ترکیبی اسمی است متشکل از دو واژه مستقل با معنای خاص خود.
سام  + سونگ!

کلمه “سام” در لغت معنای عدد 3 را داده وبرای کره ای ها نمادیست از قدرت و عظمت و”سونگ” معنای ستاره را میدهد که نمادیست از جاودانگی وپایایی.

درنتیجه معنی لغوی عبارت “سامسونگ” سه ستاره پایا و قدرتمند است که در دنیای تکنولوژی بسیار پرنور و با عظمت میدرخشند.

بی شک انتخاب چنین نامی از طبع بلند و اهداف بزرگ مدیریت عوامل و دست اندرکاران شرکت سرچشمه میگیرد.

لگوی اولیه نمایندگی سامسونگ در سال های ابتدای فعالیتش، نیز مستطیلی به همراهی سه ستاره در دل آن بود که به وضوح معنی نام شرکت را به بیننده خویش خاطرنشان میکرد.

بنیان گذار کمپانی نمایندگی سامسونگ

پایه گذاری شرکتی که امروزه همگی ما آن را با نام “شرکت سامسونگ” میشناسیم، به حدود 8 دهه پیش وبه سال 1938 میلادی بازمیگردد.

مؤسس و بنیان گذار اصلی شرکت سامسونگ، “آقای لی بیونگ چول” میباشد.

بیونگ چول، در یکم ماه مارس سال 1938، ابتدا شرکت بازرگانی کوچکی را، تنها با پرداخت مبلغ 30000 وون و چیزی درحدود 27 دلار،در شهر”تائگو” در کره جنوبی تأسیس کرد.

فعالیت های سامسونگ بین سال  های 1938 تا 1970 میلادی

شرکت اولیه، که نام آن در ابتدای امر”سامسونگ سانگ هوی” بود، کار خود را تنها با حضور 40 نفر کارمند شروع کرد و به تجارت مواد غذایی و کالاهایی همچون سبزیجات، ماهی خشک شده کره ای و نودل که در داخل و حومه شهر تائگو تولید میشدند، پرداخت و آنها را به چین واستانهایش صادر میکرد.

او در همان سال یک شرکت دیگر با نام “سامسونگ سی اند تی” افتتاح کرد. حوزه فعالیت شرکت سامسونگ سی اند تی ساخت و ساز بود.

تجارت بیونگ چول به خوبی داشت پیش میرفت.
به لطف تلاش های وی و همکارانش، پس از 9 سال توانست مجموعه شرکت خود را از تائگو به پایتخت کره جنوبی یعنی شهر “سئول” منتقل کند.

تا اینکه با  درگیر شدن  کره جنوبی به جنگ و مشکلات و صدماتی که از این طریق به پایه های بنیادین کشورش وارد آمد، آقای بیونگ چول باردیگر تصمیم به انتقال شرکت خویش گرفت و سئول را به مقصد “بوسان”  ترک گفت.

در آنجا به تأسیس پالایشگاهی به نام “چیل جدانگ” پرداخت.

پالایشگاه تازه تأسیس وی، به پالایش قند و شکر مشغول بود.

او پس از اتمام جنگ کره ؛ به منظور کمک به بهبود اوضاع اقتصادی کشورش ، دست به افتتاح بزرگترین کارخانه تولید پشم شیشه  زده و آن را “چیل موجیک” نام نهاد.

رفته رفته کارخانه وی به بزرگترین تولید کننده پشم در کره جنوبی بدل شد.

او همچنین، درسال 1950، از طریق اضافه کردن فعالیت هایی چون خرده فروشی اجناس و کالاهای دیگرو همچنین خدمات بیمه و اوراق بهادار فعالیت های مجموعه خویش را گسترش داد.

در سال های 1952 و 1957 در حوزه خدمات بیمه به ترتیب شرکت های “سامسونگ فایر” و “سامسونگ لایف” راه اندازی شدند.

ورود شرکت نمایندگی سامسونگ به صنعت الکترونیک ، برای نخستین بار در سال 1969 میلادی، اتفاق افتاد.

سامسونگ در سال های اولیه  ورودش به صنعت نام برده، به تولید تلویزیون های سیاه و سفید مشغول گردید.

سامسونگ از 1970 تا 1990 میلادی

شرکت سامسونگ، طی دهه 1970، تولید ماشین های  لباسشویی، یخچال ها و مایکروویوها را آغازکرد و به صادرات محصولات الکترونیکی خانگی به کشورهای همسایه مشغول شد.

طی همین دهه، شرکت مترصد رقابتی بهتر در زمینه صنعت نساجی میشود. از این رو اقدام به پوشش دادن صفر تا صدی خطوط تولیدات نساجی خود میکند.

بعلاوه ، در همین دوره اقدام به سرمایه گذاری در  صنایع سنگین ، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و موتور هواپیما کرده و سبب به وجود آمدن شرکت هایی تابع، نظیر “صنایع سنگین سامسونگ”، “کشتی سازی سامسونگ” و”سامسونگ تکوین” میشود.

صنایع کشتی سازی کمپانی مذکور، تا سال 1974 میلادی، جزء بزرگترین کشتی سازان جهان به حساب می آمد.

امروزه نیز یکی از بااهمیت ترین بازوهای شرکت سامسونگ تلقی میشود.

در سال 1973،از شراکت شرکت های سامسونگ و “سانیو”، شرکت “سامسونگ سانیو” تشکیل شد.این شرکت که امروزه با نام “سامسونگ الکترومکانیس” شناخته میشود وظیفه تولید قطعات الکترونیکی، نیمه هادی ها و… را بر عهده داشت.

بنگاه تبلیغاتی و بازاریابی کمپانی سامسونگ، شرکت “چیل ورلدواید” نیز، در همین سال شکل گرفت.
چیل ورلدواید هم اکنون دارای رتبه پانزدهم در بین دیگر شرکت های بازاریابی است.

در سال 1977،شرکت “سامسونگ تکوین” به راه افتاد تا سامسونگ را در مسیر تولیداتی چون سیستم‌های نظارتی،نیمه هادی ها و زیرساخت‌های ترابری یاری کند.

در سال 1978،بخش هوا فضا نیز به مجموعه سامسونگ اضافه شد.اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 میلادی، سال هایی بودند که طی آن ها، تجارت فناوری سامسونگ با سرعت هرچه تمام تر به پیش میرفت.

در بین سال ها 1980 تا 1990، سامسونگ بیشتر حواس و فعالیت های خود را به حوزه الکترونیک معطوف کرد.

فعالیت های اصلی این کمپانی در دهه 80 میلادی، شامل ساخت دستگاه هایی نظیر تلویزیون های رنگی ،کامپیوترهای شخصی و دستگاه های ضبط صوت میشود.

همچنین، ارسال و صادارت کالاهای سامسونگ به آمریکای شمالی، در همین دهه شروع شد.در سال 1980،شرکت “مهندسی سامسونگ” با هدف همیاری در ساخت وسازها و ارائه خدمات مدیریت و اجرای پروژه های عمرانی تأسیس شد.

علاوه بر این،مجموعه سامسونگ در سال 1980، به صنعت سخت افزار مخابرات ورود پیدا کرد.

ابتدا، فعالیت خود در این عرصه را با ساخت تابلوهای تلفن آغاز کرد. بعد از آن به گسترش فعالیتش از طریق کار روی  سیستم های تلفنی و نمابرها پرداخت.

در انتهای این مسیر نیز به تولیدات تلفن های همراه مشغول شد.

همزمان که سامسونگ درطول سال ها فعالیت مستمر خود مشغول به  افزایش شمار فعالیت هایش در زمینه های گوناگون بود؛ شمار زیر مجموعه ها و شرکت های وابسته به کمپانی نیز افزون میگشت.

تا جایی که در نهایت این شرکت، دیگر نه تنها در قاره آسیا و کره جنوبی، که به واسطه شعبات و کمپانی های وابسته به خود، در سرتاسر  پهنه خاکی، مستقر شده بود.

طبق این گفته ها، در اوایل دهه 1980، بزرگی مجموعه نمایندگی سامسونگ در تهران، کشورهای آلمان، پرتغال و نیویورک آمریکا را درنوردید.

در سال 1982،شرکتی به نام  “سامسونگ پرینتینگ سلوشن” تأسیس شد.

وظیفه این شاخه از مجموعه سامسونگ، عرضه راهکارهای دیجیتالی و ارائه خدمات به صنعت چاپ بود.

بانی و مؤسس اصلی کمپانی، آقای لی بیونگ چول، پس از سال ها تلاش در جهت کسب نام آوری، رشد و پیشرفت تجارت خود، در سال 1987، در سن 77 سالگی، دیده از جهان فروبست.

پس از وی سومین فرزند ذکور ایشان، آقای “لی کان هی”، ادامه راه پدر را پیش گرفته و عهده دار مدیریت و کنترل سامسونگ گشت.

او پس از گذشت یک سال از آغاز فعالیتش در نمایندگی سامسونگ در تهران، برنامه توسعه دوم مجموعه های کمپانی را، عملی کرد.

برنامه لی کان هی، در بگیرنده تجدید ساختار کسب ‌وکارقدیمی و بدل کردن شرکت به یکی از 5 شرکت مطرح صنعت الکترونیک و همچنین تبدیل شدن آن به یکی از قطب های برجسته جهانی در حوزه فناوری و تجارت بود.

در اوایل دهه 80 میلادی، به دنبال رشد تجارت فناوری سامسونگ، شاخه های نیمه هادی و الکترونیکی هر یک به صورت جداگانه تأسیس شدند.

اما در اواخر این دهه و در سال 1988، هر دو بخش یاد شده،به یکدیگر پیوسته و سبب ایجاد شرکت “سامسونگ الکترونیک” شدند.

تمرکز این بازوی تلفیقی، تماماً متوجه محصولات الکترونیکی و لوازم خانگی ، ارتباطات از راه دور و نیمه رساناها بود.

در سال 1989،سامسونگ به منظور فروش محصولات شیمیایی خود و با همکاری شرکت “بی پی”، شرکتی با نام” سامسونگ “پی بی شمیکال” را راه اندازی کرد.

سامسونگ در دهه 1990

به طور کلی، از دهه 1990 میتوان به عنوان عصر مدیریت نوین کمپانی پیشرو سامسونگ یاد کرد.

در این دوره شرکت شعار”اول کیفیت” را سرداده و تبلیغ کرد و همه تلاش خود را در جهت اثبات این ادعا به کار بست.

مجموعه فعالیت های سامسونگ در این دوره ده ساله، شامل: تولید گوشی های همراه، رباط های صنعتی، نخستین دستگاه ضبط دیجیتالی ویدئو وساخت چیپ های حافظه میشود.

همچنین در این دوران به توسعه دستگاهای تلویزیون تولیدی خود پرداخته ونسخه های رنگی این محصولات را وارد بازار کرد.

در سال 1992،سامسونگ، تصمیم به  ورود به صنعت تولید تراشه های حافظه گرفت و پس از آن شروع به تولید چیپ های حافظه و هارد دیسک ها برای استفاده در وسایلی چون کامپیوترهای شخصی کرد.

از زمان اعلام چنین تصمیمی توسط عوامل شرکت، تا تبدیل شدنش به سومین تولیدکننده بزرگ درام ها، تنها کمتر ازدو سال طول کشید!

از آن زمان تا به امروز، 3 دهه است که این کمپانی به صورت متوالی و پیوسته حافظ عنوان بزرگترین سازنده چیپ های رم در جهان است.

پس از تولید تراشه ها، “سامانه های داده سامسونگ” که به اختصار به آن “SDS” گفته میشود را تأسیس کرد.

هدف از ایجاد چنین سامانه هایی تأمین نیاز رو به رشد افراد به مشاغل و پیشه ها بود.در انتها این سامانه ها به سامسونگ کمک کردند تا به سرعت به مقام رهبری خدمات فناوری اطلاعات دست یابد.

در سال 1993،رئیس هیئت مدیره یعنی آقای لی کان هی، درصدد کوچک کردن این مجموعه عظیم برآمده و از این رو ده تا از زیرمجموعه ها و شرکت های تابع را در معرض معامله و فروش گذاشت.

در نهایت اوهمه حوزه های فعالیت شرکت مادر را در سه صنعت کلی تر و اصلی تر متمرکز کرد.
صنایعی که شامل صنعت های الکترونیک، مهندسی و شیمی میشدند.

سامسونگ، در اواسط دهه 90، دقیق تر بگوییم، در سال 1995 میلادی ساخت تلفن های همراه را شروع کرد.

اما از آنجایی که همیشه قرار نیست اوضاع درست طبق خواسته افراد پیش برود؛ ساخت اولین گوشی های تحت نظارت سامسونگ، با مشکل مواجه شد.

این محصولات فاقد کیفیت کافی برای عرضه به بازار جهانی بودند.واکنش آقای لی کان هی، رئیس شرکت از بی کیفیتی اولین گوشی های تولیدی،دستور او مبنی بر به آتش کشیده شدن تمامی این محصولات بود.

نمایندگی-سامسونگ
نمایندگی-سامسونگ

اما اگر سامسونگ در تهران به همین زودی ها با شکست های پیش پا افتاده اینچنینی سر تسلیم شدن داشت، شاید هیچگاه تا به این نقطه نمیرسید وآن همه افتخارات و اعتبارات کسب نمیکرد!

بنابراین پس از دستور سوزانده شدن گوشی ها،کارمندان شرکت نمایندگی سامسونگ در تهران، بار دیگر و باعزمی جزم تر، در اواخر دهه 1990، به تولید تلفن های همراه باکیفیت بهتری همّت گماشتند.

سرانجام این کمپانی عظیم، در سال 2001 موفق به عرضه  اولین موبایل های خود تحت عنوان “SPH-1300” به بازار شد.

سامسونگ همچنان به دنبال هدف بزرگ خویش یعنی تبدیل شدن به بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده لوازم و کالاهای الکتریکی بوده و هست.

او پس از اینکه لقب رهبری جهانی را در زمینه ساخت چیپ های حافظه به خود اختصاص داد، شرکت “سامسونگ موتورز” را تشکیل داد.

در سال 1998،شروع به ساخت و تولید انبوه تلویزیون های دیجیتالی کرد به طوری که تا سال 1999، دارای مجموعه  کاملی از این کالاها بود.

در سال 1999،شرکت مادر،به منظور سرمایه گذاری در شرکت های جدیدالاحداث و با هدف تمرکز بر اکثر خدمات اصلی خود، دست به افتتاح شرکتی به نام “سامسونگ ونچرز” زد.

مجموعه فعالیت های سامسونگ از سال 2000 میلادی تا امروزو اما دهه 2000 برای سامسونگ، عصر پیشرفت های او در حوزه تولید تلویزیون ها و موبایل ها بود.

عصری که طی آن کمپانی، به ساخت محصولاتی چون دستگاه های پخش و تجهیزات سینمای خانگی و “بلو-ری” پرداخت.شرکت اولین سری از نمایشگرهای خانگی خود را در سال 1995، تولید کرد.

ولی تا 5 سال بعد از آن، موفقیت چشمگیری در رابطه با فروش این کالاها نداشت.اما در سال 2000 میلادی، موفق شد  بیش از 100 میلیون نسخه از تلویزیون های رنگی خود را به فروش برساند.

همین امر برایش انگیزه ای تازه شد تا ایده های خود مبنی برساخت “تلویزیون های “HD را عملی کند.

خوشبختانه این سری از کالاهای تولیدی شرکت نیز با استقبال روزافزون مردم مواجه شدند و این یعنی انگیزه بیشتر برای رشد و پیشرفت سامسونگ!

از این رو، در سال 2004، سامسونگ شراکتش را با شرکت “سونی” که از قدر قدرتهای ساخت صفحه های نمایش بود آغاز کرد.

شراکتی که اساس آن تولید پنل هایی باکیفیت بهتر و عالی تر بود.آنها شرکت تازه تأسیس را “اس_ال سی دی” نام نهادند.

سهام هر یک از شرکا در این معامله، تقریباً نصف نصف بود. 51% از سهام کمپانی مشترک ازآن سامسونگ و 49% دیگرش به سونی تعلق داشت.

همین یک درصد سود بیشتر به نفع سامسونگ، سبب شد تا خود کنترل تولید نمایشگرها را به دست گیرد.

شرکت “سامسونگ کارت” که اولین بار در سال 1983 پی ریزی شده بود، در سال 2005 با شرکت “سامسونگ کپیتال” تلفیق شد.

این شاخه از سامسونگ اکنون از بزرگترین اپراتورهای کارت‌های اعتباری کشور کره جنوبی میباشد.
و اما در سال 2006، کمپانی ا س_ال سی دی موفق شد در زمره رتبه اولی های تولیدکننده نمایشگرهای ال سی دی در سطح بین المللی قرار بگیرد.

سپس سامسونگ اقدام به تولید صفحات نمایش ” OLED” کرد.اُ ال ای دی ها، نمایشگرهایی باکیفیت و زیبا بودند که از همان آغاز تولیدشان، توانستند درصد بالایی از سهم فروش تلویزیون های هم عصر با خود را، به خویش اختصاص دهند.

این آمار در سال 2010 به چیزی حتی بیشتر از 98% نیز رسید!

رفته رفته و با گذشت مدت زمانی از این شراکت، سونی از کار تولید پنل های”ال سی دی” به طور کامل کناره گیری کرد.سرانجام، سامسونگ، در سال 2011، توانست مابقی سهام سونی را نیز خریداری کند و صاحب کامل کمپانی “اس-ال سی دی” بشود.

شرکت سامسونگ که همیشه حامی ورزش جوانان بوده، در سال 2012 و با هدف تشویق و حمایت از جوانان در حوزه ورزشی، به عنوان یک حامی ورزشی در المپیک لندن حضور یافت.

همچنین در همین سال بود که، واحد صنایع الکترونیک که جزء سه صنعت اصلی سامسونگ است، براساس میزان درآمد و بازدهی، به عنوان برترین و بزرگترین کمپانی فناوری اطلاعات شناخته شد.
شرکت صنایع الکترونیک  توانست در میدان رقابت های جهانی این صنعت، جایگاه چهارم را ازآن خود کند.

امروزه نیز،از میان برجسته ترین شرکت های ساخت و ساز جهان، رتبه های 13 و 36ام به ترتیب متعلق به مهندسین فعال در واحد ارتباطات و تکنولوژی شرکت سامسونگ می باشد.
این ابر قدرت حوزه فناوری،در سال 2013، در نمایشگاه الکترونیک مصرفی، تصورش از آینده تلویزیون را به تصویر کشید.

تلویزیون های هوشمندش، با دریافت اطلاعات برنامه نویسی، از طریق ارائه دهنده کابل یا ماهواره، قادر به پیشنهاد برنامه های تلویزیونی و فیلم ها به شما هستند.

“سامسونگ گلکسی اس” نام اولین تلفن همراه با سیستم عامل اندروید بود که توسط سامسونگ و در سال 2010، در اختیاران کاربران این محصولات قرار گرفت وبه رکورد فروش 10 میلیونی رسید.

سال 2011، سال عرضه “گلکسی نوت” بود.

دستگاهی خاطره انگیزه با نمایشگری بزرگ  که یادآور “پی دی ای”های قدیمی بود.تولیدات گوشی این شرکت همچنان ادامه دارد…!

با اینکه امروزه شمار شرکتهای سازنده گوشی های هوشمند و اسمارت فون ها، افزایش یافته و به طبع رقابت در این عرصه نیز افزایش یافته ، نمایندگی سامسونگ در تهران اما همچنان از پیشتازان به نام در تولید این محصولات است.

تا به اینجای کاربا به کارگیری ابتکار و خلاقیت منحصر به فرد خویش ،توانسته بیش ازدیگر رقبایش تلفن های همراه هوشمند تولید و در میان ده برند اول این حوزه جایی برای خود باز کند.

این کمپانی در سال 2014، از هدست واقعیت مجازی”Gear VR” رونمایی کرد. هدستی که به جهت کارکردش در کنار ” فبلت گلکسی نوت 4″ طراحی و تولید شده بود.

تا 2015 میلادی، سامسونگ رکورد دار بیشترین تعداد ثبت اختراع در ایلات متحده بود.

در2017 میلادی، دولت به این کمپانی، اجازه آزمایش خوررو های خودران را به آن داد.

از آنجایی که منابع انسانی از اولویت های همیشگی سامسونگ بوده است، در سال 2018، طی بیانه ای مبنی بر توسعه فعالیت هایش در حوزه انرژی های تجدید پذیر، اعلام کرد که قصد به خدمت گرفتن 40000 کارمند را در سه ساله آتی دارد.

سامسونگ همه ساله در راستای رضایت کاربران و مشتری های محصولات خود کوشیده و همواره سعی در بهبود بخشیدن به کیفیت کالاهای تولیدی خویش داشته است.

در زمینه تکنولوژی و فناوری،به نظر نمیرسد که هیچگاه تصور کناره گیری از ساخت و ارائه محصولات جدیدتر و پیشرفته تر به ذهن تشنه پیشرفت چنین کمپانی موفقی راه بدهد.

این برند جهانی به تولید انواع قطعات الکتریکی و الکترونیکی میپردازد و شاید بتوان اینطور گفت که قصد دارد همچنان به تولید هر وسیله ی هوشمندی که با برق کارمی کند، ادامه بدهد!

خرابی تلویزیون سامسونگ(Samsung) ممکن است برای تلویزیون یکسری مشکلاتی را پیش بیاورد که شما را نگران کند اما نگران نباشید، نمایندگی تلویزیون سامسونگ نماسرویس به کمک شما خواهد آمد تا مشکل  را رفع نماید. امروز میخواهیم مشکلات و ایرادات نحوه تعمیر تلویزیون سامسونگ(Samsung)  را بررسی کنیم.

طی چند سال اخیر، برند سامسونگ(Samsung) و کلیه محصولات آن، جز نام آشنا ترین و پرفروش ترین کالاها نزد کاربران و مشتری های لوازم خانگی بوده است.

اما با وجود این محبوبیت، محصولات خانگی سامسونگ(Samsung) نیز مانند محصولات برقی سایر شرکت ها و برندهای معتبر ، ممکن است دچار مشکلاتی بشوند که سبب بروز اختلال در عملکرد درستشان شود.

تلویزیون های سامسونگ(Samsung) هم از این قاعده مستثنی نیستند و همواره امکان و احتمال بروز اختلال و هرگونه مشکلی در روند عملکرد صحیح آنها وجود دارد.

tv samsung min 1 2

چرا مارا انتخاب کنید.

سرعت عمل

پشتکار،وقت شناسی،مشتری مداری،ارائه خدمات مناسب و تضمین در کار را از ما بخواهید.

کیفیت بی نظیر

کیفیت بی نظیر در ارائه خدمات،هر آنچه شما بخواهید و هر آنچه نیاز مخاطبتان باشد فراهم می شود.

متخصصین حرفه ای

متخصصین که برای شما عزیزان اعزام می شوند،ملزم به گذراندن دوره های آموزشی ویژه هستند.

پرداخت آنلاین

برای راحتی شما عزیزان پرداخت هزینه ها به صورت اینترنتی،بعد از اتمام کار می باشد.

سرویس در شرکت

work

«سرویس در مرکز نمایندگی سامسونگ» به شما کاربر عزیز امکان می دهد که در صورت مواجعه با خرابی و بروز هرگونه مشکل در وسایل الکتریکی خود، مستقیما به مرکز تعمیرات نماسرویس مراجعه کرده و از کلیه خدمات و فعالیت های این مرکز بهره مند شوید.

از آنجایی که دغدغه و اولویت کاری این مجموعه، همواره جلب رضایت مشتریان و مخاطبان خود بوده است، لوازم و قطعه های یدکی، ترمیمی و تعمیری مورد استفاده کارشناسان و تکنسین های نماسرویس برای لوازم خانگی برقی همگی از نوع وارداتی، اورجینال، اصل و با کیفیت هستند.

بهترین خدمات تعمیری را از مهندسان و تعمیرکاران خبره و حرفه ای نما سرویس بخواهید.

سرویس در محل

سرویس در محل، عنوان دیگری از خدمات نما سرویس می باشد.

بنابررفاه حال شما مشتریان و کاربران گرامی، این مجموعه  خدمات سرویس و تعمیرات دستگاه های صوتی و تصویری شما بدون نیاز به مراجعه حضوری در مرکز و تنها در منزلتان انجام می پذیرد.

اگر دستگاه تلویزیونتان یا امثال آن نیاز به سرویس و تعمیر دارد تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی ارائه شده در سایت با ما ارتباط بگیرید.

تیم کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و حرفه ای شرکت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در منازلتان می باشد.

از مزیت های انتخاب سرویس در محل میتوان به، صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات و دردسرهای جابه جایی دستگاه اشاره داشت.

علاوه بر این ها، حضور کارشناسان در محل به شما این امکان را میدهد تا از نزدیک شاهد نحوه عملکرد تعمیرکاران بوده و از روند کار و تعمیرات دستگاه خویش مطلع گردید.

همچنین میتوانید پرسش های احتمالی خویش را مستقیماً با کارشناسان مربوطه در میان بگذارید.
لازم به ذکر است اشاره کنیم که تمامی قطعات یدکی و مورد نیاز برای تعمیر و ترمیم وسایل الکتریکی، وارداتی و اصل میباشند.

home

برای تعمیر تلویزیون خود با شماره نمایندگی 66382329-66863221  تماس حاصل فرمایید

در صورت ثبت سفارش به صورت آنلاین از تخفیف 15 درصدی بهرمند گردید.

دسته‌ها

می توانید این مقاله را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید

تعمیر تلویزیون سامسونگ(Samsung)
علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ
فهرست